Požičovňa ferratových setov Skalka
Skalka ferrata set rental

U nás si môžete požičať ferratové sety. Požičovňu nájdete priamo na Skalke, požičovňa "Drevenička"  pri štadióne otvorená denne od 9:00 hod. 

Upozorňujeme ctených zákazníkov, že v našej predajni je možné platiť iba v hotovosti. Ďakujeme za pochopenie.

Since 1991 

Cyklo - Santé začala svoju činnosť v roku 1991 ako predajňa a servis bicyklov. Postupne sme našu ponuku rozšírili a zamerali sa na potreby pre amatérskych aj profesionálnych bežcov na lyžiach. Od zimnej sezóny 2015/2016, kedy sme si zakúpili vlastné zariadenie sa spolupodielame na úprave bežeckých tratí na Skalke pri Kremnici. Našou prioritou je zabezpečiť pravidelnú úpravu bežeckých tratí, pretože každý bežkár v našom regióne si to zaslúži.

Ponúkame: bežky, bežkárske topánky, doplnky na bežkovanie, bicykle rôznych značiek, elektro bicykle, kolobežky, kolieskové bežky, rôzny športový sortiment

Špecializujeme sa na bežky značky Fischer, Salomon, Peltonen, Madshus, Sporten a bežecký výstroj, oblečenie pre bežkárov a tiež na iné športy, ponúkame kompletný servis bežiek, zjazdových lyží, snovboardov. Ponúkame tiež kurzy bežeckého lyžovania a naučíme Vás ako si správne pripraviť lyže na sneh. Predávame a požičiavame bežky, kolieskové bežky, bicykle, ponúkame servis bicyklov. Požičiavame profi kolobežky na zjazd zo Skalky do Kremnice.